Polecamy

Dwie trzecie brytyjskich kierowców popiera wprowadzenie ponownych...

Niezwykłe fakty o oponach samochodowych

Blog

Entuzjaści szykują się na Camp Jeep 2018

Udostępnij Facebook Twitter

Camp Jeep - największe i najbardziej ekscytujące wydarzenie roku dla Jeep Owners Group (JOG) i fanów marki z całej Europy - odbędzie się w Spielberg Arena na Red Bull Ring w Austrii w dniach 13-15 lipca.

Wspaniała lokalizacja będzie odpowiednim tłem dla tego ekscytującego dorocznego spotkania, na które złoży się pełen akcji program pełen wrażeń i przygód związanych z Jeepem.

Nowy Wrangler, bezpośredni potomek pierwszego pojazdu Jeepa, będzie gwiazdą imprezy i będzie można go przetestować na wymagających trasach off-roadowych.

Odwiedzający Camp Jeep będą mogli przetestować możliwości terenowe nowego modelu na serii specjalnie zaprojektowanych tras oraz zapoznać się z jego nową dynamiką jazdy na drodze.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na imprezę można znaleźć na stronie www.campjeep2018.com oraz na oficjalnych kanałach społecznościowych Jeepa.

Oprócz jazd testowych Wranglerem, uczestnicy piątej edycji Camp Jeep będą mieli okazję zapoznać się z bogatym programem, obejmującym możliwość jazdy na torze wyścigowym niesamowitym Grand Cherokee Trackhawk z 6,2-litrowym silnikiem V8 - najmocniejszym i najszybszym modelem Jeepa w historii.

Będą mogli również przetestować inne modele Jeepa i sprawdzić swoje umiejętności w jeździe terenowej wraz z doświadczonymi kierowcami Akademii Jeepa w strefie technicznej, ucząc się przy okazji ekstremalnych sztuczek.

Atmosfera Jeep Jamboree będzie dodatkowo wzmocniona szeregiem pokazów, muzyką na żywo, grillem i atrakcjami dla dzieci - jest to ta sama zwycięska formuła, co tradycja spotkań 4×4 z gwiazdami i paskami, które odbywają się co roku w całych Stanach Zjednoczonych, od Kalifornii i Maine po Arizonę i Tennessee.

Obecnie w całych Stanach Zjednoczonych odbywa się ponad 30 takich spotkań rodziny Jeepa rocznie. Pierwsze z nich odbyło się w 1953 roku na legendarnym szlaku Rubicon Trail w górach pomiędzy Kalifornią a Nevadą.

Zobacz

Przewodnik po złomowaniu samochodu

Udostępnij Facebook TwitterPonieważ świat stał się bardziej świadomy...

Najważniejsze wskazówki dotyczące...

Share Facebook Twitter Firma Graco, ekspert w dziedzinie...

Sprytne sposoby radzenia sobie z kondensacją...

Udostępnij Facebook TwitterNadszedł ten czas w roku, kiedy kondensacja pary...