Polecamy

Volvo świętuje swoje 90. urodziny

Jak wykonać test pochylenia kół w warunkach domowych

Blog

Entuzjaści szykują się na Camp Jeep 2018

Udostępnij Facebook Twitter

Camp Jeep - największe i najbardziej ekscytujące wydarzenie roku dla Jeep Owners Group (JOG) i fanów marki z całej Europy - odbędzie się w Spielberg Arena na Red Bull Ring w Austrii w dniach 13-15 lipca.

Wspaniała lokalizacja będzie odpowiednim tłem dla tego ekscytującego dorocznego spotkania, na które złoży się pełen akcji program pełen wrażeń i przygód związanych z Jeepem.

Nowy Wrangler, bezpośredni potomek pierwszego pojazdu Jeepa, będzie gwiazdą imprezy i będzie można go przetestować na wymagających trasach off-roadowych.

Odwiedzający Camp Jeep będą mogli przetestować możliwości terenowe nowego modelu na serii specjalnie zaprojektowanych tras oraz zapoznać się z jego nową dynamiką jazdy na drodze.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na imprezę można znaleźć na stronie www.campjeep2018.com oraz na oficjalnych kanałach społecznościowych Jeepa.

Oprócz jazd testowych Wranglerem, uczestnicy piątej edycji Camp Jeep będą mieli okazję zapoznać się z bogatym programem, obejmującym możliwość jazdy na torze wyścigowym niesamowitym Grand Cherokee Trackhawk z 6,2-litrowym silnikiem V8 - najmocniejszym i najszybszym modelem Jeepa w historii.

Będą mogli również przetestować inne modele Jeepa i sprawdzić swoje umiejętności w jeździe terenowej wraz z doświadczonymi kierowcami Akademii Jeepa w strefie technicznej, ucząc się przy okazji ekstremalnych sztuczek.

Atmosfera Jeep Jamboree będzie dodatkowo wzmocniona szeregiem pokazów, muzyką na żywo, grillem i atrakcjami dla dzieci - jest to ta sama zwycięska formuła, co tradycja spotkań 4×4 z gwiazdami i paskami, które odbywają się co roku w całych Stanach Zjednoczonych, od Kalifornii i Maine po Arizonę i Tennessee.

Obecnie w całych Stanach Zjednoczonych odbywa się ponad 30 takich spotkań rodziny Jeepa rocznie. Pierwsze z nich odbyło się w 1953 roku na legendarnym szlaku Rubicon Trail w górach pomiędzy Kalifornią a Nevadą.

Zobacz

5 Symptomów uszkodzonego ECU (i koszt wymiany)

Niezależnie od tego, czy jest to jednostka sterująca silnika (ECU), czy moduł sterujący silnika...

Jak bezpiecznie sprzedać samochód

Wyobraź sobie sytuację: właśnie zdecydowałeś się sprzedać swój samochód prywatnie i...

Czy powinienem odnowić lub wymienić wirniki?...

Hamulce wymagają konserwacji, podobnie jak silnik samochodu. Gdy nadejdzie czas wymiany klocków...