Polecamy

Sztorm Gareth: najważniejsze zasady bezpiecznej jazdy

Ekskluzywny dzień jazdy w Goodwood - najważniejsze wydarzenia

Detailing

Cechy napraw blacharsko-lakierniczych samochodów NISSAN

Cechy napraw blacharskich samochodów NISSAN

Nie praktycznie gorsze od TOYOTA w silnikach (a w niektórych cechach nawet superior), elementy skrzyni biegów, ciała i zawieszenia, wiele modeli japońskiej firmy NISSAN, mają, co do zasady, bardziej skomplikowane, wielowahaczowe zawieszenie, z wielu przegubów.
Zastosowanie takich konstrukcji w pojazdach NISSAN ma na celu poprawę prowadzenia, maksymalny komfort i stabilność na drodze. Samoblokujący mechanizm różnicowy, w połączeniu z najnowszą technologią SPD, pozwala na łatwe prowadzenie tego potężnego samochodu z napędem na tylne koła, nawet na śliskich drogach, dzięki inteligentnej automatycznej skrzyni biegów, która oferuje również opcję ręcznej zmiany biegów.
Ponadto, w ostatnich latach samochody NISSAN wyposażone są w nowe wielowahaczowe zawieszenie tylne z efektem kołowania, elektronicznie sterowane amortyzatory ze sprężynami o zmiennej sztywności. Teraz, w dziedzinie rozwoju najnowszych typów bezstopniowych przekładni automatycznych, Nissan pojawił się "przed całą planetą".
Nie będziemy teraz wspominać o luksusie wnętrza, wysuwanych, odchylanych, samoblokujących się elementach nadwozia, bagażnika, skrzyni biegów, etc. Przypomnimy tylko, że wszystko to obsługiwane jest przez najtrudniejszą elektronikę wymagającą należytej uwagi.
Tak więc, słabe punkty w samochodach NISSAN, pomimo ich doskonałości, to elektronika i zawieszenie. Powodem tego nie są wady konstrukcyjne japońskich inżynierów (nie ma w tym nic złego), ale warunki, w jakich powinniśmy eksploatować ten samochód w Rosji.
Jeśli tak się stało, że masz w wypadku i trzeba naprawić karoserię, pamiętaj - należy zwrócić się tylko do tych ośrodków, które specjalizują się właśnie na takich marek i typów samochodów.
Możesz zaufać, oczywiście, samozwańczy rzemieślnik z garażu spółdzielni lub pobliskiego serwisu samochodowego, ale musisz zrozumieć poprawnie - bez użycia precyzyjnego sprzętu, urządzeń i mechanizmów jakości naprawy ciała nie będzie działać. Tak naprawdę, kto może zagwarantować, że pod uszkodzonym drzewcem karoserii nie ma "wyłącznika krańcowego", który może zasadniczo wpływać na pracę elektronicznego układu wtryskowego. Albo, powiedzmy, geometria ciała jest uszkodzona, może nie znacząco, ale jednak.
Auto centrum dealerskie posiada wszystkie niezbędne urządzenia do naprawy karoserii samochodów NISSAN - linijkę do pomiaru geometrii karoserii, pochylnię do ustawiania karoserii, miejsce do przygotowaniasamochodudo lakierowania, kabinę lakierniczą, urządzenia spawalnicze i wiele innych rzeczy do naprawy i diagnostyki urządzeń, elektroniki, skrzyni biegów i elektryki samochodów NISSAN.
Świadcząc usługi związane z różnego rodzaju zabudowami, konieczne jest stosowanie atestowanych materiałów, części zamiennych i akcesoriów dobieranych na podstawie indywidualnego vin-code.
Takie podejście zapewnia, że zamienne części nadwozia, zespoły, jednostki i mechanizmy są odpowiednie dla każdego modelu NISSAN.
W procesie napraw blacharsko-lakierniczych związanych z naprawą NISSAN, wykorzystywane są tylko te narzędzia, które w połączeniu z wyżej wymienioną technologią i podejściem zapewniają niezbędną jakość i możliwość udzielenia 100% gwarancji.
W tym spektrum, wyposażenie struktury i dość ścisłe przestrzeganie wszystkich technologii napraw karoserii (i nie tylko) samochodów NISSAN, pozwala na pełen zakres usług na tym sektorze samochodów, zarówno prawo- jak i leworęcznych. Przed rozpoczęciem prac z właścicielem samochodu bezbłędnie uzgadniany jest ich koszt, lista prac oraz terminy. Jeżeli istnieje potrzeba wykonania dodatkowego zakresu usług, cała lista prac dodatkowych, a co za tym idzie ich koszt, jest uzgadniana z klientem.


09.10.2018, 1934 views.

Zobacz

Polerowanie samochodu

  Wszystkie nowoczesne samochody produkowane seryjnie opuszczają linię montażową w...

Naprawa części karoserii z tworzyw sztucznych

  Malowanie nowej części   Jednym z najczęstszych problemów występujących...

Trzy mało znane sposoby na znaczną...

Trzy mało znane sposoby na znaczną oszczędność paliwa w korkach Ogólnie przyjętym...