Polecamy

Czy należy uzyskać ochronę lakieru dealera samochodowego

Jakie są korzyści z leasingu samochodu?

Porady

Czy należy uzyskać ochronę lakieru dealera samochodowego


Większość dealerów samochodowych będzie oferować dodatki wraz z zakupem samochodu jako sposób na osładzanie transakcji, lub po prostu jako up sell, aby zwiększyć swoje marże, z których oba mogą mieć swoje plusy i minusy. Ale ważne pytanie brzmi, czy powinienem dostać szczegóły ochrony lakieru dealera samochodowego? Cóż, jeśli czytasz wokół online lub słuchać utalentowanych "detailerów", odpowiedź brzmi stanowczo nie. Ale co, jeśli dealer ma związek z powiedział utalentowanych detailerów? Cóż, wtedy mówimy o czymś zupełnie innym. Ważne jest, aby pamiętać, że ochrona lakieru, a nawet czyszczenia samochodu w ogóle, może zrobić dużo więcej szkody niż pożytku, gdy zrobione nieprawidłowo ...

Czy ochrona lakieru dealerów samochodowych jest tego warta?

Ochrona lakieru, choć często dość skomplikowane w jego stosowania i wyboru produktu, jest w rzeczywistości prosta usługa z bardzo mało złożoności zaangażowanych w ogóle. Twój ładny nowy samochód, z jego błyszczące lakieru, mogą być chronione poprzez zastosowanie 3rd partii produktów detailingowych, które uszczelniają lakier i zapobiec penetracji, dodać dodatkową warstwę ochrony między farbą i elementów i chronić przed skutkami promieniowania UV w pigmenty odbarwiające farby. Jest to na ogół cienka powłoka z tworzywa sztucznego lub nawet ceramiki, która zapobiega pozostawianiu uszkodzeń na lakierze przez drobne materiały ścierne. Lakier jest zwykle chroniony przez określony czas, w zależności od użytych produktów, ale w tym okresie samochód może być myty i woskowany, często łatwiej niż pojazd bez ochrony, i wyglądać jak nowy za każdym razem.

Więc dlaczego internet sugeruje odrzucenie tych usług od dealerów samochodowych? Cóż, dealerzy samochodowi sprzedają samochody. Niewielu z nich jest wykwalifikowanych lub przeszkolonych w sztuce detailingu samochodowego, a także nie są ich młodsi pracownicy lub ci, których zadaniem jest przygotowanie samochodu zarówno przed sprzedażą, jak i po sprzedaży. Co to naprawdę oznacza, że trudno jest zaufać dealera, aby zapewnić poziom opieki i uwagi potrzebne w detalu samochodu podczas przygotowywania ochrony lakieru na nowym samochodzie, czy to z drugiej ręki lub z linii produkcyjnej.

Blogi i sekcje komentarzy są pełne skarg i porad na temat unikania dodatków dealerskich na wszystkich kosztów, ale to nie musi być przypadek. Jeśli oferta jest słodzik w umowie zakupu, a następnie po prostu zapytać o 3rd detailerów partii i czy ci, którzy wykonują usługę ochrony farby są w pełni wykwalifikowani. Ja na jeden byłby bardzo kuszony przez ofertę 3rd detailer partii coraz jego ręce na moim samochodzie bezpłatnie i prawdopodobnie polecam usługi dealerów samochodowych do innych wiedząc, że podjęli czas, aby takie porozumienie z innymi lokalnymi dostawcami usług.

SO jakie pytania można zadać, aby ocenić poziom usług w ofercie, a jeśli jest to należy unikać za wszelką cenę:

Czy dealerzy samochodowi sami zajmują się detailingiem?

Odpowiedź prawdopodobnie będzie brzmiała "w domu przez naszych wyszkolonych profesjonalistów", więc po prostu poproś o zobaczenie akredytacji wspomnianego profesjonalisty i poproś o spotkanie z nim, aby omówić usługę, którą zamierzają świadczyć. To nie jest trudne, to po prostu chronić inwestycję, którą właśnie zrobiłeś i wiemy, że pojazdy deprecjonować wystarczająco dużo, jak to jest bez uszkodzonego swirly lakier.

Jeśli odpowiedź brzmi nie, to jest to najprawdopodobniej dobry początek postępowania. Zapytaj, kto 3rd party jest i uzyskać wszelkie szczegóły na ich temat, aby sprawdzić je w Internecie po pierwsze lub nawet sprawdzić je na naszych sekcjach Car Detailing Directory.

Jeśli odpowiedź powyżej była tak, to lista pytań dostaje trochę dłużej niż tylko jeden powyżej.

Jak jest ochrona lakieru stosowane do mojego samochodu?

Uszczelniacz" będzie musiał być stosowany bezpośrednio do lakieru powierzchni i wymaga to wszystkich wosków i wszelkich powłok powierzchniowych, aby być usunięte przed zastosowaniem. Pozwoli to produkt ochrony lakieru do wiązania się z farbą i dłużej. Po zakończeniu, woski i inne zabiegi mogą być stosowane na górze i karoseria może być traktowane tak jak oryginalna farba.

Nie rozważaj stosowania ochrony lakieru samodzielnie, ponieważ naprawdę musi być przeprowadzona przez profesjonalistę, przeszkolony z produktów, które wybrali do użycia. Jest to o wiele łatwiejsze do spowodowania szkody niż jest to zrobić dobrze. Zasięgnij porady wykwalifikowanego detailera pojazdu lub poproś o wycenę dla detailingu samochodu przez nas, aby zapewnić sobie najlepszą dostępną usługę.

Te uszczelniacze są potencjalnie szkodliwe dla skóry i wrażliwych obszarów i wymagają odpowiedniego sprzętu ochronnego do noszenia podczas stosowania

Woski i inne produkty mogą złamać uszczelniacz w dół i zapobiec kiedykolwiek działa prawidłowo, muszą one być usunięte skutecznie i bezpiecznie przed usługą jest wykonywana

Wszystko poniżej uszczelniacza, czyli między nim a lakierem, będzie tam, aby pozostać. Więc lakier musi być profesjonalnie oczyszczone i traktowane pierwszy

Zarysowania i ślady po zawirowaniach są prawdopodobnymi oznakami słabej ochrony lakieru i jednym z wielu powodów, dla których odradza się korzystanie z usług dealerów.

Czy potrzebuję ochrony lakieru na moim nowym samochodzie?

Po pierwsze należy zrozumieć, że żaden samochód nie potrzebuje ochrony lakieru, jeśli właściciel nie chce utrzymać go w idealnym stanie lub chce pomóc mu zachować jego wartość. To może wydawać się oczywiste, że każdy chciałby to zrobić, ale to po prostu nie jest prawdą. Jeśli jesteś coraz trochę uruchomić wokół, że nie była duża inwestycja dla Ciebie, to naprawdę może być pieniądze lepiej wydać gdzie indziej. Nie ochroni to przed nieostrożną jazdą lub parkowaniem zbyt blisko samochodu obok...

Dla tych z nas, którzy naprawdę lubią dbać o swoje samochody, mają czas i pieniądze, aby to zrobić i czują, że mają samochód godny takiego traktowania, a następnie zdecydowanie rozważyć zabiegi farby jak ochrona farby.

Z kosztem respray jest tak wysoki i z Paint Protection Film & Car Wrapping nadal dość kosztowne opcji dostosowywania, patrząc po lakier od off jest często najlepszą opcją dla posiadania wielki wyglądający samochód, który jest dobrze zadbane.

Wydałem dużo na mój samochód, chcę go chronić.

Jak powiedzieliśmy powyżej, jeśli wydałeś dużo na swój samochód, prawdopodobnie będziesz chciał zapewnić mu najlepszą opiekę i troskę. Zalecamy, aby to zrobić, biorąc go do samochodu detailer zamiast korzystania z usług ochrony lakieru dealerów samochodowych.

Lakier może być utrzymany błyszczące i odblaskowe poprzez zastosowanie różnych wosków i zabiegów, ale bez ochrony lakieru, jest narażony, że trochę więcej i kolor będzie wkrótce wpływ promieni UV. Więc nie tylko są w stanie chronić przed drobnymi otarciami i UV, jesteś w stanie zachować kolor farby, a nawet zablokować w tym nowym wyglądzie samochodu i wykończenia.

Jeśli zainwestowałeś w nowy samochód, zalecamy, abyś poszukał ochrony w ciągu pierwszego roku od zakupu, ale najlepiej zrób to jak najszybciej... po prostu sprawdź u dealera, zanim zdecydujesz się na usługę, którą może Ci zaoferować.

Jakie produkty do ochrony lakieru używasz?

Proste wyszukiwanie w Google podkreśli, którzy są najlepsi marki ochrony lakieru tam i prawdopodobnie kto unikać. Wiele profesjonalnych detailerów samochodowych są akredytowane z niektórych z najlepszych marek na rynku, co oznacza, że zostały one przeszkolone i oceniane w ich zdolności do korzystania z produktów. Możesz znaleźć niesamowite produkty w naszym sklepie z takich marek jak Britemax, OCD Finish i Croftgate UK. Dealership są prawdopodobnie nie mają dostępu do tych produktów lub akredytacji, które noszą z nimi i to jest duży negatywny przeciwko nim jako dostawców usług ochrony farby.

Jeśli płacisz 3 cyfry za usługę na szczycie zakupu samochodu, najprawdopodobniej chcesz mieć najlepszy produkt do pracy jest stosowany przez najlepszą osobę do pracy, więc zawsze wyłącz ofertę ochrony lakieru dealerów samochodowych.

   

 

Zobacz

Pięć rzeczy, które musisz zamówić do swojego...

Właśnie miałeś swój samochód malowane i to wygląda świetnie. Wszystko błyszczy, jest nowe...

Jak przygotować samochód do oklejania

Dlaczego warto przygotować się do oklejania samochodów? Ten blog jest pierwszym z serii...

Jak samochodowe odświeżacze powietrza stały...

Niektóre rzeczy są tak bardzo częścią naszej codziennej egzystencji, że rzadko, jeśli w...